KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13987679
nr 1398 7679
Gust Johansson, Kustlandskap. Signerad, daterad 1911. Olja på duk, 83x126, yttermått inklusive ram: 101x145 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 maj 2021
kl 20:12:09
23/5 19:12:12
100 kr
23/5 22:35:10